Zkouška svatebních šatů 

V našem salonu se můžete těšit na příjemné prostředí, profesionální přístup a špičkové poradenství. Je jedno jestli máte velikost XS nebo XXL, zda měříte 150 cm nebo 2 metry. Umíme obléknout každého. Nečekejte od nás, že budeme chválit každé šaty, které obléknete. Nevěsta z Blovic  je naše vizitka a naše reklama. Proto vám doporučíme jen šaty o kterých si budeme 100% jisti, že jste v nich dokonalá.  Na zkoušku si sebou můžete vzít kohokoliv, jen si před ní ujasněte zda máte alespoň podobný vkus, aby jste nebyla zklamaná, že třeba babička nesdílí nadšení z většího výstřihu i když vy se v něm cítíte perfektně.

Jak se objednat: objednat se můžete přes rezervační systém v kterém si v klidu vyberete termín a čas vaší zkoušky. Rezervace

Kdy se objednat:  doporučujeme nejdříve 6 měsíců předem, pokud plánujete navštívit více salonů ,  náš si nechte nakonec. Ne zřídka se stává, že se hned v prvních šatech budete cítit skvěle.

Délka zkoušky:  1,5 hodiny 

Cena zkoušky:  V týdnu jsou u nás zkoušky zdarma. Mimo pracovní dobu a o víkendu zkouška stojí 450 Kč/ hodina.

Poplatek za zkoušku je nevratný. 

Pokud si u nás šaty v den zkoušky rezervujete, bude odečten z ceny šatů.

Na zkoušku přijďte včas. Čas není možné prodloužit, bylo by to na úkor další zákaznice.

Koho vzít sebou:  doporučujeme max. 2-3 osoby. Pokud si na zkoušku s sebou budete chtít vzít děti určitě nám to vadit nebude, jen počítejte s tím, že v salonu nesmějí jíst a to z důvodu možného znečištění šatů nebo interiéru salonu.

Co si vzít sebou:  doporučujeme tělové prádlo a jemnější nebo žádné líčení. Obuv vám rádi půjčíme.

Něco navíc:  ke zkoušce vám rádi nabídneme kávu nebo skleničku sektu 

Rezervace šatů:  podpis rezervační smlouvy a platba 50% z celkové ceny pronájmu

Finální zkouška:  se provádí 1 - 2 týdny před termínem svatby 

Vyzvednutí šatů: 1 - 2 dny před termínem svatby 

Vrácení šatů:  v pondělí nebo 1 den po svatbě pokud ji máte v týdnu

Čištění: běžné znečištění je v ceně šatů. Pokud šaty přinesete extrémně znečištěné, roztrhané nebo propálené bude vám účtován poplatek za extra čištění a opravy  dle rezervační smlouvy.