Zkouška svatebních šatů 

V našem salonu se můžete těšit na příjemné prostředí, profesionální přístup a špičkové poradenství. Je jedno jestli máte velikost XS nebo XXL, zda měříte 150 cm nebo 2 metry. Umíme obléknout každého. Nečekejte od nás, že budeme chválit každé šaty, které obléknete. Nevěsta z Blovic  je naše vizitka a naše reklama. Proto vám doporučíme jen šaty o kterých si budeme 100% jisti, že jste v nich dokonalá.  Na zkoušku si sebou můžete vzít kohokoliv, jen si před ní ujasněte zda máte alespoň podobný vkus, aby jste nebyla zklamaná, že třeba babička nesdílí nadšení z většího výstřihu i když vy se v něm cítíte perfektně.

Jak se objednat: objednat se můžete přes rezervační systém v kterém si v klidu vyberete termín a čas vaší zkoušky. Rezervace

Kdy se objednat:  doporučujeme nejdříve 6 měsíců předem, pokud plánujete navštívit více salonů ,  náš si nechte nakonec. Ne zřídka se stává, že se hned v prvních šatech budete cítit skvěle.

Délka zkoušky:  1,5 hodiny 

Cena zkoušky:  Cena zkoušky je v týdnu 250 Kč/hod. Mimo pracovní dobu a o víkendu zkouška stojí 450 Kč/ hodina.

Poplatek za zkoušku je nevratný. 

Změna rezervace je možná 48 hodin před zvoleným termínem.

Na zkoušku přijďte včas. Čas není možné prodloužit, bylo by to na úkor další zákaznice.

Koho vzít sebou:  doporučujeme max. 2-3 osoby. Pokud si na zkoušku s sebou budete chtít vzít děti určitě nám to vadit nebude, jen počítejte s tím, že v salonu nesmějí jíst a to z důvodu možného znečištění šatů nebo interiéru salonu.

Co si vzít sebou:  doporučujeme tělové prádlo a jemnější nebo žádné líčení. Obuv vám rádi půjčíme.

Něco navíc:  ke zkoušce vám rádi nabídneme kávu nebo skleničku sektu 

Rezervace šatů:  podpis rezervační smlouvy a platba 50% z celkové ceny pronájmu

Finální zkouška:  se provádí 1 - 2 týdny před termínem svatby 

Vyzvednutí šatů: 1 - 2 dny před termínem svatby 

Vrácení šatů:  v pondělí nebo 1 den po svatbě pokud ji máte v týdnu

Čištění: běžné znečištění je v ceně šatů. Pokud šaty přinesete extrémně znečištěné, roztrhané nebo propálené bude vám účtován poplatek za extra čištění a opravy  dle rezervační smlouvy.